Máme ONLINE APLIKÁCIU!

online aplikácia

Máme online aplikáciu! Co Vam prinasa?

V modernom svete je uz vsetko online. Nie je tomu inak ani v uctovníctve. Co vsetko vam online uctovnictvo prinesie, je bezpecne a ake su jeho vyhody?

Čo je to Profit365

Používame online ekonomický softvér pre jednoduché aj podvojné účtovníctvo Profit365. S Profit365 získate komplexný nástroj pre podnikanie a vedenie účtovníctva. Všetky vaše dáta tak budete mať na jednom mieste. Vďaka online prístupu ich budete mať po ruke kedykoľvek z vášho počítača, tabletu aj smartfónu. Potrebujete vedieť, koľko ste dostali objednávok? Alebo koľko ste vystavili faktúr? Profit365 má pre vás ešte oveľa viac.

Výhody Profit365

V podnikateľskom svete má čas svoju cenu. Preto si Profit365 klade za úlohu šetriť váš čas. Online ekonomický softvér Profit365 vám prinesie niekoľko výhod:

Rýchle vystavenie faktúr

Online aplikácia vám uľahčí vystavovanie faktúr. Môžete ich zasielať na e-mail, kopírovať či vytlačiť. Samozrejmosťou je automatické zapisovanie faktúr do knihy vystavených faktúr a automatické dopĺňanie partnerov.

Prehľad o peňažných pohyboch

Vaše platby sa s Profit365 budú automaticky párovať. Budete mať tak dokonalý prehľad o každej položke v banke aj pokladni na jednom mieste. Modul pre financie obsahuje import bankových výpisov, prevodné príkazy, pokladničné doklady a knihu.

Online priestor pre efektivitu

Získate tiež priestor na ukladanie a zdieľanie dokumentov. Prístup k dokumentom budú mať len vami poverené osoby po prihlásení do systému Profit365. V rovnakom čase môže byť pripojených neobmedzený počet používateľov. Jeden pracovník tak môže vystavovať faktúru a iný evidovať nové položky zásob.

Prepojenie na externé systémy

Profit365 môžete prepojiť pomocou API na iné systémy, napríklad eshop alebo registračnú pokladňu.

Bezpečný

Vaše uložené dáta sú šifrované a uložené na zabezpečených úložiskách. Prístup k nim majú len oprávnené osoby po prihlásení. Bezpečnosť dát je na úrovni dát internetbankingu. Samozrejmosťou je automatické zálohovanie dát.

Dostupný z akéhokoľvek zariadenia

Profit365 je dostupný z počítača, tabletu aj mobilného telefónu. Vaše dáta tak máte vždy so sebou.

Vždy aktuálny

Profit365 je vždy aktualizovaný podľa najnovších legislatívnych zmien.

Rýchly a jednoduchý

Všetky informácie vyhľadáte naozaj rýchlo podľa názvu firmy, dátumu účtovania, finančného roku, čísla dokladov, partnerov, projektov alebo účtov. Používateľské rozhranie je prehľadné a jednoduché.