Sledujte nás:

Mzdy & Personalistika

Domov Mzdy & Personalistika

Rýchly kontakt

  Potrebujete poradiť?

  Môžete nás kontaktovať v prac. dňoch od 9:00 do 16:00.
  Radi Vám pomôžeme.

  info@globerg.sk
  +421 948 074 749

  Mzdy & Personalistika

  Postaráme sa o spracovanie miezd a personalistiky vo Vašej spoločnosti. Prihlášky či odhlášky, mzdové listy, výplatné pásky, sumarizácie, výkazy, nahlasovanie voľných pracovných miest… Toto všetko u nás môžete pustiť z hlavy a venovať sa svojmu podnikaniu. Našou službou nie je len spracovanie personálnej agendy, klientom poskytujeme aj profesionálne poradenstvo v súvislosti s optimalizáciou nákladov na zamestnancov a pracovnoprávnych vzťahov.

  mzdy-a-personalistika-header

  SPRACOVANIE MIEZD ONLINE

  Spracovanie miezd prebieha online. Výkazy do sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní podávame elektronicky za Vás. Mzdy Vám uložíme na náš cloudový systém ku ktorému budete mať prístup odkiaľkoľvek a vždy poruke.

  CHRÁNIME KLIENTA

  CHRÁNIME KLIENTA

  Ak vidíme možnosti optimalizovať mzdy, navrhneme vám zmeny ktoré môžete zvážiť.

  PODPORA

  PODPORA

  Mzdoví špecialisti sú vám k dispozícií v pracovných dňoch, a radi vám odpovedia na všetky vaše otázky.

  REPORTY

  REPORTY

  Zaujímajú vás mzdové náklady a potrebujete podrobnú analýzu? Spracujeme vám ju.

  VYCESTOVANIE ZAMESTNANCOV A ZAMESTNÁVANIE CUDZINCOV

  Vycestovanie zamestnancov do zahraničia

  Možno riešite otázku vycestovania zamestnancov do zahraničia a s tým spojené náležitosti. Naša spoločnosť má bohaté skúsenosti s vypracovaním žiadostí o vydanie prenosného formulára PDA1 (A1) a zároveň zabezpečujeme potrebné procesné úkony v zahraničí. Pripravíme pre všetku potrebnú dokumentáciu a ohlasovacie povinnosti vybavíme za vás.

  Zamestnávanie cudzincov z tretích krajín

  Zamestnávanie cudzincov z tretích krajín je náročný a komplikovaný proces. Poskytujeme kompletný servis potrebný k získaniu pracovného povolenia, a zabezpečíme povinnosti spojené s týmto procesom. Pracovný prísľub, zverejnenie voľnej pracovnej pozície, vypracovanie informačnej karty cudzinca a odovzdanie na ÚPSVaR sú pre nás bežnou rutinou.