Sledujte nás:

Referencie

Domov Referencie

Referencie

Pozrite si referencie našej spoločnosti. Klienti hovoria za kvalitu našich služieb, a my sme hrdí že tu môžeme byť pre nich už viac ako 5 rokov! Zdroj referencií je naša firma na googli. Kliknite pre zobrazenie.

VYNIKAJÚCE
18 recenzie na
Branislav Ilavský
Branislav Ilavský
2. August, 2021.
V rámci poskytovania účtovníckych služieb spoločnosť určite odporúčam. Cením: profesionálny prístup k práci, promptné riešenie neodkladných komplikácií, možnosť dodatočných konzultácií (ak mi nebolo niečo jasné), adekvátnu cenu za predvedený výsledok a štýl komunikácie.
Tibor Basti
Tibor Basti
21. November, 2020.
Odporúčam Je to profi tím,poradí,pomôže,vybaví. Maximálna spokojnosť.
Marek Uhrina
Marek Uhrina
11. Február, 2020.
Môžem len odporučiť ! Ešte nikdy som nezažil tak profesionálne správanie, ako u firmy GLOBERG - Accounting. Vďaka nim mám konečne účtovníctvo v poriadku. Ak niečomu nerozumiem, alebo spravia krok, ktorý mi nieje jasný, vysvetlia mi to zrozumiteľne a nie ako iní účtovníci, ktorý všetko vysvetľovali štýlom "lebo ja som to povedal a lebo ja som odborník" . Aj touto formou Vám ĎAKUJEM !
Denis Rusnak
Denis Rusnak
8. Február, 2020.
V mene spoločnosti Flex Enterprise s.r.o , vám ďakujem za účtovné služby a za opravu účtovníctva .
Erik G
Erik G
8. Február, 2020.
Môžem len odporučiť! Flexibilné a ústretové jednanie, ktoré nemá u nikoho iného obdobu. Profesionálny prístup, kvalitný a nadštandardný servis!
Michal Berta
Michal Berta
13. December, 2019.
Chcem sa poďakovať firme GLOBERG-Accounting za služby, flexibilitu, komunikáciu a prístup vo všeobecnosti. Určite odporúčam.
Kaspian Kaspian
Kaspian Kaspian
4. December, 2019.
V mene občianskeho združenia KASPIAN sa chceme poďakovať firme GLOBERG-Accounting za služby, ktoré nám poskytuje a uľahčuje administratívnu činnosť. Flexibilne reagovali na naše potreby. Komunikácia a následný servis prebieha na kvalitnej úrovni. Určite odporúčame.

Neváhajte nás kontaktovať

Radi Vám poradíme v prípade akýkoľvek otázok. Neváhajte sa obrátiť na nás tím profesionálov.

Tel.: +421/(02) 4333 0494