Sledujte nás:

Spracovanie účtovníctva

Domov Spracovanie účtovníctva

Rýchly kontakt

  Potrebujete poradiť?

  Môžete nás kontaktovať v prac. dňoch od 9:00 do 16:00.
  Radi Vám pomôžeme.

  info@globerg.sk
  +421 948 074 749

  Spracovanie účtovníctva

  Sme účtovná kancelária s pridanou hodnotou. Spracovanie účtovníctva nie je len splnenie si zákonných povinností. Náš zámer je ďaleko väčší! Snažíme sa účtovníctvo klientom predostrieť pochopiteľne, a čo najefektívnejšie optimalizovať Vaše daňové a odvodové zaťaženie. Ak je to možné, spájame našich klientov, a pomáhame im spoločne rásť vzájomným obchodovaním. Sme tu s Vami už viac ako 5 rokov.

  Preferujete stretnutie online? Môžete si s nami dohodnúť termín a stretneme sa na GoogleMeet či Zoom-e :-). Kontaktujte nás a rezervujte si termín!

  Správne a profesionálne spracované účtovníctvo Vám nie len ušetrí čas, ale aj Vašej peniaze. U nás získate podporu a informácie o nových zákonoch či zmenách, a Vaše účtovníctvo bude vždy spracované podľa platnej legislatívy. Zahoďte starosti so zákonom za hlavu, my agendu preberieme a vy sa môžete venovať svojmu podnikaniu naplno.

  REPORTING A VÝSLEDKY

  Získajte prehľad o účtovníctve

  Získajte prehľad o účtovníctve

  Výnosy a náklady, majetok či záväzky, DPH a dane... O všetkom budete mať dokonalý prehľad! Online či offline? Je to len na Vás, my sa už prispôsobíme.

  Online a automaticky

  Online a automaticky

  Automatizujeme Vaše prijaté a vydané faktúry, bankové výpisy, zaúčtujeme pokladničné doklady a report Vám vygenerujeme okamžite online!

  Zdôverte sa overenej spoločnosti. Vyberte si účtovníka podľa skúseností a referencií. Nesprávne vedenie účtovníctva môže viesť k malým až rozsiahlym škodám na Vašej spoločnosti, a v niektorých prípadoch aj na osobe. Postaráme sa o archiváciu dokladov, správny postup zaúčtovania, spracovania až po odovzdanie a kontrolu účtovnej závierky a daňového priznania.

  • Zaúčtovanie nákladov a výnosov
  • Zaúčtovanie miezd
  • Zaúčtovanie interných dokladov
  • Zúčtovanie pohľadávok a záväzkov
  • Inventarizácie účtov
  • Správa a odpisovanie majetku
  • Evidenciu DPH
  • Kopírovanie pokladničných dokladov

  • Optimalizácie daní
  • Spracovanie kontrolného výkazu
  • Spracovanie výkazu pre DPH
  • Spracovanie výkazu INTRASTAT
  • Správa e-Kasy
  • Poradenstvo klientom
  • Účtovná závierka a daňové priznanie
  • Archivácia účtovných dokladov

  Čo obsahuje vedenie účtovníctva?

  spracovanie dokladov (mesačne) na základe odovzdaných podkladov
  kontrola správnosti dokladov
  elektronické spracovanie (zaúčtovanie) nákladových a výnosových položiek (blokov, prijatých a vydaných faktúr, bankových výpisov)
  spracovanie bankových výpisov (možnosť pasívneho prístupu k účtu pre automatizované spracovanie – klient nemusí nosiť výpisy)
  skenovanie dokladov (pre zachovanie a archiváciu) a následne založenie do zložky klienta
  zakladače, papier a spotrebný tovar
  mesačnú kontrolu účtovného denníka
  mesačnú kontrolu súvahy a výsledovky
  archiváciu účtovníctva (priestor pre spracované doklady)

  S akými odvetviami sa najčastejšie stretávate?

  Účtovníctvo poskytujeme stavebným firmám, lekárňam, e-shopom, potravinám, realitným maklérom a realitným kanceláriám, spoločnostiam prevádzkujúce taxislužbu, certifikačným managerom, IT bezpečnostným technikom, predajniam s oblečením, reštauráciám a prepravným spoločnostiam.

  Máte skúsenosti s obchodnými prípadmi v rámci EÚ?

  Naša spoločnosť už 5 rokov poskytuje služby v rámci spolupráce s Európskou úniou. Firmám poskytujeme služby v sektore vycestovania zamestnancov do zahraničia aj v rámci tretích krajín, a zároveň denne riešime fakturáciu a obchodné prípady v rámci importu tovaru, poskytovaní služieb, prepravné služby, poskytovania personálu, montáže a stavebné práce z aj do EÚ.

  Nesiete zodpovednosť za Vaše služby?

  Áno. Naša spoločnosť nesie zodpovednosť za všetky služby ktoré poskytuje klientom. Výkazy, žiadosti, podania a akékoľvek úkony podávame výlučne pod našou hlavičkou a podpísané konateľom našej spoločnosti. Každé takéto podanie je kontrolované a overené kompetentnými osobami pred podaním. Okrem týchto zavedených kontrolných mechanizmov, má naša spoločnosť aj poistné krytie v prípade spôsobenia škody klientovi až do výšky 70 000 €, zabezpečené poisťovňou Allianz.

  Prečo si vybrať práve Vás?

  online prístup do účtovníctva
  automatizované systémy
  vyzdvihneme si vaše doklady
  kopírujeme a archivujeme
  sme skúsení a profesionálni
  kladieme dôraz na vysokú úroveň bezpečnosti
  poradenstvo a konzultácie
  budeme Vás zastupovať
  inovujeme
  priateľský a korektný prístup
  OPTIMALIZÁCIE

  OPTIMALIZÁCIE

  Po implementácií optimalizačných a overených procesov v súlade s legislatívou, dokážeme spoločnostiam znížiť ich náklady až o 40%!

  FÉROVÉ JEDNANIE

  FÉROVÉ JEDNANIE

  Nie ste náš zamestnávateľ. STE NÁŠ PARTNER. Vždy stojíme na strane vašich záujmov a pracujeme vo váš prospech. A to je fér no nie?