Sledujte nás:

Účtovníctvo & sklady

Domov Účtovníctvo & sklady

Rýchly kontakt

  Potrebujete poradiť?

  Môžete nás kontaktovať v prac. dňoch od 9:00 do 16:00.
  Radi Vám pomôžeme.

  info@globerg.sk
  +421 948 074 749

  Účtovníctvo & skladové softvéry

  Účtovný softvér a skladové hospodárstvo sú nevyhnutnou súčasťou takmer každého podnikania. Správne fungovanie a nepretržitý chod týchto systémov závisí od ich nastavenia a správy. Nechajte vaše starosti na nás. Každý deň, sa stretávame s neodbornou inštaláciou a nekorektne nastavenými sieťovými službami, výsledkom čoho vznikajú poruchy systémov, poškodené databázy hlavných účtovných softvérov či skladov a v neposlednom rade môže takéto zlyhanie viesť až k fatálnym následkom pre vaše podnikanie.

  Zabezpečíme pre vás kompletný servis od inštalácie, sieťových inštalácií a spustenia služieb až po zaškolenie v samotnom účtovnom či skladovom systéme. V prípade že by ste záujem, dokážeme zabezpečiť aj certifikované školenia.

  ÚČTOVNÉ SOFTVÉRY

  Výber vhodného účtovného systému a celkového riešenia je mnoho krát náročný. Podstatné je v tomto kroku určiť účel, a primárne funkcie účtovného systému. Pomôžeme vám s výberom, automatizujeme maximum a nastavíme vaše procesy.

  • Inštalácia účtovného systému
  • Sieťové nastavenie účtovného systému
  • Zabezpečenie a zálohovanie účtovníctva
  • VPN a vzdialený prístup k účtovníctvu

  uctovne-systemy
  skladove-systemy

  SKLADOVÉ SYSTÉMY

  Skladový systém by mal byť spoľahlivý a jednoduchý. Zabezpečíme vám poradenstvo s výberom skladového systému a odbornú inštaláciu.

  • Inštalácia skladového systému
  • Školenie s prácou v skladovom systéme
  • Sieťové riešenia a prepojenie s účtovníctvom
  • Zálohovanie a automatizácia skladu

  Aký účtovný či skladový softvér mi viete ponúknuť?

  Na trhu je niekoľko účtovných a skladových systémov ktoré si môžete vybrať. Ich špecifické vlastnosti poznáme a vieme vám poskytnúť poradenstvo pri ich výbere. Zvoliť si môžete ktorýkoľvek účtovný či skladový softvér a my vykonáme inštaláciu a kompletné nastavenie.

  Ako dlho trvá inštalácia?

  Časová náročnosť inštalácie závisí od jej objemu. Bežné inštalácie a sieťovanie spoločnosti do 5 zariadení + 1 server, sa vykonávajú do 3-4 hodín.

  S akými účtovnými a skladovými softvérmi máte najväčšie skúsenosti?

  Money S3, MK Soft, MRP, Omega, Pohoda a Oberon.

  Viete nám poskytnúť aj zálohovanie servera a údajov?

  Áno. Klientom zabezpečujeme aj zálohovanie na náš cloudový systém a tak máte svoje zálohy vždy poruke. Zálohovanie prebieha väčšinou v nočných hodinách a samozrejme je plne šifrované a v súlade s GDPR.